Hakkımızda

Elçi MICE’ın çatı markası olan Elçi Tur bugüne kadar profesyonel kadroları ve teknolojik alt yapısı ile 33 yılda 7 kıtada 750 bin misafire hizmet verdi. Elçi Tur kuruluşundan bu yana doğruluk ve dürüstlük ilkelerine bağlı kalarak tüm misafirlerinin memnuniyetini ve hizmet kalitesini ön plana çıkardı.

Misafirlerimiz ise bizleri ailelerinden gibi gördüler ve 33 yıl boyunca Elçi Tur markasını muhabbet ile desteklediler ve büyüttüler.
 
Türkiye’de turizm sektörünün en eski ve saygın acentelerinden birisi olabilmemiz tamamen misafirlerimizin bu teveccühüdür.
 
İşte bu teveccüh bizleri Elçi MICE markasını yaratmaya itti adeta bizlere cesaret verdi.
 
33 Yıl boyunca amcalarımız, teyzelerimizin yanı sıra, azim ve inanç ile emeğini ekmeğine dönüştüren irili ufaklı firma sahiplerine, meslek erbablarına, beyaz ve mavi yakalı profesyonellere de hizmet verdik.
 
Yıllardır hizmet verdiğimiz misafirlerin bizlere olan güveni ve inancı bizi ELÇİ MİCE markasının temellerini atmaya teşvik etti.
Elçi Tur’un 33 yıldır bir gün bile ekseninden sapmadığı temel ilkelerine öncelik veren, yetkin profesyonellerden oluşan M.I.C.E. departmanımız ile sektörümüzde var olan bir boşluğu doldurmaya talip olduk.
 
Sevgi ve muhabbet ile…

Misyonumuz

33 yılın birikimi ile ve bizi bugüne taşıyan değerlerimize sadık kalarak Elçi markasına güvenen kurumların tüm etkinlik ve seyahat ihtiyaçlarını karşılayarak gerçek bir ‘çözüm ortağı’ olabilmek.

Vizyonumuz

Dijital dönüşümün eşiğindeki dünyada mesleğimiz ile ilgili tüm teknolojik trendleri takip edip, bizlere güvenen çözüm ortaklarımızın kurumsal kültürlerine uyarlamak ve gelenek ile geleceği harmanlamak.